הרהיט המושלם שישדרג לכם את הלילה

דפנה שאולזון

טנטרה היא השקפת עולם עתיקה שנוצרה לפני כ- 2,000 שנה, ומלמדת איך ליצור בסיס המחבר את הגוף והנפש באמצעות אנרגיות הגוף. ההיבטים שהטנטרה נוגעת בהם הם רגשיים, נפשיים ומיניים, והיא עוקפת את השכל ומתמקדת ברגש של האדם. לא סתם מכנים אותה "אנרגיית האהבה".

בניגוד לדתות וזרמים אחרים, הטנטרה רואה מיניות כדבר קדוש ועילאי, שאין בה בושה או אשמה. זה לא פשוט להסתכל על מיניות דרך משקפיים שונים, אך השקפת העולם הייחודית הזאת מצריכה ראש פתוח ויכולת להסתכל על הגוף ועל מיניות בצורה אחרת וחיובית, תהליך היוצר שינוי מהותי בנקודת המבט שלנו.

אחד הכלים היעילים שמגיעים מעולם הטנטרה הוא כורסת הטנטרה (Tantra chair). התיעוד הראשון של הכורסה מגיע אלינו משנת 1880. היא נבנתה במיוחד לבקשת הנרי השביעי, מלכה של הממלכה המאוחדת באותה תקופה. הנרי השביעי השתמש בכורסה לצורך קיום יחסי מין עם מספר נשים בו זמנית. המבנה הייחודי שלה יצר נוחות מירבית ויציבות לצורך האקט.

כורסת טנטרה משנת 1880

לאורך השנים, הכורסה עברה שינויים במראה, בעיצוב, ובחומרי הגלם, אבל המבנה הבסיסי שלה נשאר זהה. הכורסה ידועה בקימורים והקיעורים הייחודיים שלה. היא מתחילה בגבעה עדינה, יורדת לקיעור עמוק ועולה חזרה לקימור גבוה ואלגנטי. בניגוד למזרן שטוח היכול להיות לא נוח לתנוחות מסוימות ואפילו ליצור כאבי שרירים וגב, המבנה המיוחד של כורסת הטנטרה מאפשר ישיבה או שכיבה בהתאמה מושלמת לגוף האדם ולנוחות מירבית. 

כורסת טנטרה בעיצוב מודרני כיום

בנוסף למבנה המדויק שלה, היא גדולה ורחבה, ויכולה להכיל שני אנשים ויותר. צורתה האנטומית יוצרת אינסוף אפשרויות ושדרוגים לתנוחות קלאסיות ופופולריות, ועד לתנוחות מתקדמות הדורשות גמישות ואתלטיות. בנוסף, היא משתלבת בלי בעיה בסלון או בחדר השינה. אנשים רבים חוששים להכניס לביתם רהיטים או אביזרים המזוהים עם מיניות, אך כורסת הטנטרה תתמזג בכל חדר בה היא תהיה. עיצובה המודרני יוצר תחושה רגועה ודיסקרטית.

חלק קטן ממגוון התנוחות האפשריות

כורסת הטנטרה היא הרהיט המושלם לכל זוג המחפש להעשיר את חיי המין שלו, ללמוד ולחקור את הגוף ואת הנפש, ולהתרגש כל פעם מחדש מהאפשרויות הטמונות בה. כל מפגש נוסף עם הכורסה ייצור לכם חוויה חדשה ותיקח אתכם ואת הפרטנר שלכם לגבהים חדשים שלא הכרתם.

רוצים אותה כבר אצלכם בסלון? לחצו כאן!

כתיבת תגובה