כורסת טנטרה

קצת על כורסאות טנטרה

זה מה שרשמה לי לקוחה שרכשה את כורסת הטנטרה ממני:

"לא מזמן חיפשנו אני ובעלי צימר לזרוק את הראש ולשכוח משגרת היום יום,מהילדים,עבודה וכו… לאחר שיטוט במגוון צימרים מצאנו שבהרבה מהם קיימת במרכז החלל כורסת טנטרה. לקח לנו זמן לפענח מה זה הדבר הזה לעזאזל ומה עושים איתה.

אחרי בירור קצר גילינו שמדובר בחוויה של ממש! הספה של היום היא ללא הספק לא הספה של הלילה!"

אז לאחר שעשרות צימרים התחדשו בכורסת הטנטרה וגרמו לאורחיהם חוויה סוערת בלתי נשכחת זה הזמן שלכם להכניס אותה לסלון ביתכם. במיוחד אם אתם זוגות פתוחים בראש ולא שומרים את התשוקה שלכם רק בין 4 קירות של חדר השינה.

הכורסא הינה פריט ריהוט עיצובי המאפשר הירגעות נינוחה כמו גם מעשי אהבה מופלאים.

 

כורסאות טנטרה
כורסאות טנטרה במגוון צבעים

מה היא בעצם טנטרה?

טנטרה היא השקפת עולם ודרך חיים שהתפתחה בהודו. בסנסקריט פירושה הוא "מארג" או "הרחבה". משמעות המונח הזה הוא: "אוסף של טכניקות משדות שונים המביאות להארה". המושג הזה מתייחס גם לתפיסת העולם הטנטרית, לפיה "הכול קשור בהכול". ריבוי הקשרים בין התופעות הסובבות אותנו ומערכת יחסי הגומלין ביניהם, יוצרים "מארג" מורכב בהרבה מהנראה לעין. ומתוך כך, "מרחיב" את גבולות האינדיבידואל אל מעבר לסביבתו המיידית. הטנטרה שמה דגש על הקשר בין הגוף לבין הנפש. (מתוך ויקיפדיה) כורסת הטנטרה מאפשרת למעשה מגוון תנוחות אירוטיות בעיקר בזכות המבנה שלה המזכירה דבשת של גמל. לאחר הצצה במגוון התנוחות שבהן אפשר לקיים יחסי מין סוערים מבטיחה לכם שלא תוכלו להישאר אדישים. הכורסאות קיימות כבר שנים רבות, והופעתם הראשונה במערב הייתה ככל הנראה במהלך המאה ה-19. העיצוב של הכורסא נובע מהשראה ודרך מחקר שנעשה אודות כורסאות טנטרה הקיימות בעולם, כך שהגדלים, הגבהים והקימורים של הכורסא קיבלו משמעות פונקציונאלית ומתמזגים בצורה פשוטה וזורמת לכדי יצירת התנוחה הנוחה ביותר האפשרית על פי רצון המשתמשים. כל שנותר לכם כעת הוא לבחור את הצבע שמתאים לחלל ביתכם ולהנות.ולא לשכוח לספר איך היה…

רוצים להדליק שוב את האש בחדר המיטות? כנסו -

כתיבת תגובה